چرا باید در خانه مان حداقل یک تابلوی مذهبی داشته باشیم ؟

چرا باید در خانه مان حداقل یک تابلوی مذهبی داشته باشیم ؟

در این مقاله قصد داریم به تاثیر و وجود تابلو مذهبی در دیوار خانه بپردازیم . سوال این هست که چرا باید در دیوار خانه تابلوی مذهبی داشته باشیم ؛ اگر دوست دارید در مورد تاثیرگذاری یک تابلو مذهبی در دیوار خانه بدانید لطفا تا انتهای مطالب با ما همراه باشید.

 

تابلو دیواری مذهبی با طلای ۲۴ عیار را نباید با دیگر تابلو ها مقایسه کرد . تابلوهای مذهبی حال و هوای مخصوصی دارند اگر شما یک تابلوی مذهبی با روکش طلای وان یکاد را در دیوار خانه خود تصور کنید در حالی که این تابلو  قاب خاصی دارد چه حال خوب و دلنشینی به آدم می دهد .

البته قبل از خرید می توانید انواع تابلوهای مذهبی با طرح های مختلف را در سایت مارک گلد ببینید .

در مارک گلد انواع تابلو با رنگ و طرح گوناگون و با آیه ها و ذکرهای تاثیرگذار وجود دارد که شما می توانید به راحتی مدل محبوب خود را انتخاب نمایید و برای دیوار خانه خود تهیه کنید .

تابلو دیواری مذهبی با طلای ۲۴ عیار

تابلو دیواری مذهبی با روکش طلای ۲۴ عیار یکی از زیباترین تابلوهایی است که می توانید در خانه های خود نصب کنید. این نوع تابلو دیواری ویژگی های مخصوص به خودش را دارد که نمی توان در دیگر انواع تابلو دیواری آنها را یافت.

از جمله اینکه تابلو دیواری مذهبی، آرامش خاصی را در خانه ها و فضاهای شما ایجاد می کند. شما یک تابلو دیواری مذهبی وان یکاد را تجسم کنید با خطاطی زیبایی ترسیم شده است و شما آن را در نشیمن و یا پذیرایی خانه خود نصب می کنید.

وان یکاد مارک گلد

این مدل تابلو ها می توانید بدی و هرگونه انرژی های منفی را از ما و خانه مان دور کنند و با هر بار نگاه به این تابلوها یاد و حس خداوند در دل زنده خواهد شد .

حتما شما هم در دیوار خانه ی پدربزرگ و مادربزگ هایتان انواع تابلو های مذهبی را دیده اید که نشانگر ایمان و حس خوب خانه ی آن هاست .

اما امروزه این نوع تابلو ها از زیبایی و جذابیت زیادی برخوردار هستند

شما می توانید در سایت مارک گلد انواع تابلو دیواری مذهبی را با سلیقه و دلخواه خودتان انتخاب نمایید و بر روی دیوار خانه یا محل کارتان نصب کنید و لذت ببرید .

در این سایت انواع تابلو های مذهبی با قاب های کوچک و بزرگ با آیه ها و احادیث متنوع موجود هستند .

تابلو مذهبی

احتمالا این سوال به ذهن می رسد که چرا کلمه مذهبی برای این نوع تابلوها به کار برده می شود مگر تابلو هم مذهبی می شود ؟

در پاسخ می خواهم بگویم بله داریم

به کاربردن کلمه مذهبی برای این است که بدانید این نوع تابلوها ارزش معنوی دارند و بهتر است از روی علاقه و ایمان قلبی به ذکرها و آیه ها آن را تهیه کنید . شما حتی می توانید این نوع تابلو هارا با مبلمان و دکوراسیون داخلی مدرن به کار ببرید و هیچ گونه تناقضی میان این دو وجود ندارد .

فقط بهتر است که دقت کنید محل نصب و اندازه و طرح تابلو دیواری مذهبی در هماهنگی با شان و مدل دکوراسیون خانه ی شما باشد .

انواع تابلوهای مذهبی

شما می توانید در خانه انواع تابلوهای مذهبی را داشته باشید به همین دلیل بهتر است حتما از قبل مدل های مختلف این تابلوها را ببینید و طرح های بهتر و امروزی این تابلوها را برای خودتان تهیه کنید .

در ادامه چند نمونه تابلو دیواری مذهبی برای شما آورده شده است :

تابلو نفیس چهار قل : چهار قل هو الله که شامل سوره های توحید، ناس، فلق، کافرون در این تابلو به زیبایی نوشته شده اند. با خرید تابلو و نگاه کردن و خواندن آن در طول روز ، آرامش و حس بی نظیری برای خود به ارمغان می آورید .

چهار قل مارک گلد

تابلو نفیس چهارده معصوم

تابلو  آیه الکرسی : وجود این مدل تابلو برای هرخانه ای لازم است

ویژگی جالب این تابلو این هست که می توانید به عنوان هدیه برای کسانی که به تازگی صاحب خانه شده اند ببرید .

آیت الکرسی مارک گلد

ساعت دیواری روکش طلای ۲۴ عیار طرح “ بسم الله”

بسم الله مارک گلد

ساعت دیواری طرح صلوات : می گویند صلوات بفرستید تا در امان باشید، هر بار که به این تابلو نگاه کنید، بیشتر در امان خواهید بود.

صلوات مار کلگد

  • علاوه بر موارد بالا طرح ها و آیه های گوناگون بسیاری برای خرید تابلو دیواری مذهبی وجود دارد . شما می توانید آیه و یا حدیث مورد نظر خود را سفارش دهید تا با ورق طلای ۲۴ عیار بر روی هر چیزی که می خواهید ، برایتان بسازند .

حس و حالی که این تابوها به انسان می دهند یک حالت معنوی و درونی ست که نمی شود با کلمات توصیف کرد .

همان طور که یک تابلو با منظره ی طبیعت پاییزی و برگ های ریخته شده حس و حال مخصوص خودش را دارد تابلو آیه الکرسی هم نیز حال و هوای خاص خودش را دارد .

هم چنین یک کادوی زیبا و منحصر به فردی برای کسانی که مذهبی هستند نیز می تواند باشد . به خصوص اگر برای اولین بار است که به خانه ی دوست یا آشنای مذهبی خود می روید یک کادوی فوق العاده و زیباییست .

سفارش تابلوی مذهبی

تابلوهای مذهبی با ورق طلای ۲۴ عیار با برش توسط دستگاه لیزر به بازار عرضه می شود .

از انجایی که کلیه فرایند تولید شرکت مارک گلد از طراحی تا تولید توسط متخصصان این شرکت تهیه میشود تابلوهای این شرکت با قیمت های بسیار به صرفه ای به فروش میرود. به طوری که شما میتوانید با تنها پرداختن مبلغی در حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان یک تابلوی نفیس با ورق طلای ۲۴ عیار در منزل خود داشته باشید.

در حالت کلی توصیه می کنیم که سعی کنید این تابلوهای زیبا را از دست ندهید . قطعا مهمانان و دوستان شما از دیدن این نوع تابلو ها در خانه تان احساس خوبی خواهند داشت .

و هم چنین شما می توانید تابلوهای مذهبی را با انواع دیگر تابلو ها نیز ترکیب کنید . دیوارهای خانه را ساده و بدون تابلو رها نکنید .

بسیاری از افراد که از دکوراسیون خانه ی خود خسته می شوند و این به این دلیل است که دیوارها را از یاد برده اند .

پتانسیل و قدرت دیوارها برای حمل تابلوها و به رخ کشیدن آن ها زیاد است و شما به راحتی می تواندی حتی با نصب یک تابلو روح تازه ای به خانه ی خود بدهید .

فروشگاه مارک گلد از جمله فروشگاه هایی است که در زمینه فروش تابلوهای مذهبی فعالیت دارد و شما می توانید برای خرید اینترنتی از این فروئشگاه به سایت مارک گلد بروید تابلو مدنظر خودتان را برحسب رنگ و طرح انتخاب نمایید و سفارش دهید .

تابلو دیواری مذهبی دعای وان یکاد

وان یکاد مارک گلد

خواص آیه وان یکاد :

در برخی از چشم‏ها اثر مخصوصی است که هنگامی که از روی شگفت به چیزی بنگرد، امکان دارد آن را از بین ببرد، یا در هم بشکند، و درصورتی که به انسان نگاه کند برای وی حادثه ‏ای پیش آورد . در حدیث آمده که "اسماء بنت ‏عمیس” خدمت پیغمبر صلی ‏الله ‏علیه‏ و‏آله گفت :گاه به فرزندان جعفر چشم می‏زنند. آیا دعایی برای جلوگیری از آن بگیرم؟ فرمودند: بله، مانعی ندارد. همچنین حضرت علی علیه ‏السلام در نهج ‏البلاغه می‏فرمایند:" العین حق؛ چشم زخم حق است. "( کلمه 400 از کلمات قصار) حال باتوجه به این که این آیه، در خصوص چشم زخم کفّار نسبت به پیامبراکرم صلی ‏الله‏ علیه ‏و ‏آله است، مردم برای دفع چشم زخم از آن استفاده می‏کنند.

مرحوم شیخ عباس قمی( ره) ، خواندن آیه 51 از سوره مبارکه قلم را سفارش نموده است . این آیه باتوجه به شأن نزول آن برای دفع چشم زخم مناسب است، در شأن نزول این آیه آمده است : شخصی از قبیله ی بنی اسد ، گاهی سه روز گرسنگی می کشید، پس از آن به هر چیزی که برخورد میکرد میگفت : مثل آن را تا به امروز ندیدم ، به آن چیز فساد و ضربه ای می رسید . بعضی خواستند تا این کار را درباره ی رسول الله ( ص) انجام دهند که خداوند پیغمبر را از آن حفظ کرد . [ الکشاف ، زمخشری ، ج 3 و 4 ، ص 1278]

فواید خواندن آیه الکرسی

آیت الکرسی مارک گلد

امام محمد باقر از امیر المومنین (ع) روایت فرموده : زمانی که آیت الکرسی نازل شد رسول خدا (ص) فرمود آیه الكرسی آیه ای است كه از گنج عرش نازل شده و زمانی كه این آیه نازل گشت هر بتی كه در جهان بود با صورت به زمین خورد.

در این هنگام ابلیس ترسید و به قومش گفت : " امشب حادثه ای بزرگ اتفاق افتاده همین جا بمانید تا من عالم را بگردم و خبر بیاورم .

ابلیس عالم را گشت تا به شهر مدینه رسید به مردی برخورد و از او سوال كرد " دیشب چه حادثه ای اتفاق افتاد "

مرد گفت " رسول خدا فرمود : " آیه ای از گنج های عرش نازل شد که همه ی بت های جهان به خاطر نزول آن آیه با صورت به زمین خوردند . ابلیس بعد از شنیدن حادثه به نزد قومش رفت و آن ها را از آن اتفاق با خبر کرد .

پا داش كسی كه آیت الكرسی را زیاد می خواند

خواص آیه الکرسی روی تابلو

عبدالله بن عوف فرموده است : " یک شب در خواب دیدم که قیامت شده است و من را آوردند و حساب و اعمال من را به آسانی بررسی كردند . و سپس من را به بهشت بردند و كاخ های زیادی به من نشان دادند . و به من گفتند : درهای این كاخ را بشمار ؛ من هم شمردم و 50 درب داشت .

بعد گفتند: خانه هایش را بشمار . دیدم 175 خانه بود . به من گفتند این خانه ها مال توست . آن قدر خوشحال شدم كه از خواب پریدم و خدا را شكر گفتم .

صبح كه شد نزد ابن سیرین رفتم و خواب را برایش تعریف كردم .

ابن سیرین گفت : معلوم است كه تو آیه الكرسی زیاد می خوانی . گفتم : بله ؛ همین طور است . ولی شما از كجا فهمیدین گفت به دلیل اینكه این آیه 50 كلمه و 175 حرف دارد . من از باهوشی ایشاناو تعجب كردم . آنگاه به من گفتند : هر شخصی كه آیه الكرسی را بسیار بخواند سختی های مرگ بر او آسان خواهد شد .

آیت الكرسی برای حفظ چشم

بعد از پایان هر نماز دستان خود را روی چشم بگذارید و بعد از خواندن آیت الكرسی بگویید : " اللهم احفظ حدقتی بحق حدقتی علی بن ابیطالب (ع ) "

خواص خواندن سوره های چهار قل

چهار قل مارک گلد

این چهار سوره خاصیت ضد چشم زخم و سحر دارند مانند آیه الکرسی

این سوره های قرآن برای برطرف کردن سحر و جادو و چشم زخم و در امان ماندن از بخل و زیا